Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha aláírást kaptam a félévemre...

Ha aláírást kaptam a félévemre, de jegyet nem, az bukás?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha aláirásod van mehetsz vizsgázni és ott kapsz jegyet.
2017. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már vizsgáztam, jóval korábban, és a csoporttársaknak má került be jegy.
2017. jan. 5. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért tőlünk kérdezed ezt, és miért nem a tárgyfelelőstől? Akármiért is lehet, hogy nem került be a vizsgajegyed a Neptunba. Engem egyszer megbuktattak egy tárgyból, mert a gyakvezér elhagyta a papírfecnit, amire az egyik gyakorlatom jegyei kerültek, és ezért azt hitték, hogy nem voltam ott (mindenkinek külön papírfecnije volt - szerencsére végül megkerült valahogy).
2017. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lio77 ***** válasza:
100%
Ha aláírást kaptál,de jegyet nem kapsz a félév végéig,akkor nincs meg a tárgyad,és majd vizsgakurzust vehetsz fel legközelebb.
2017. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne bukás, ha beírták volna az elégtelent. Ha "csak" nincs beírva semmilyen jegy, de azoknak, akikkel együtt vizsgáztál, már igen, akkor járj után! Lehet, hogy elkallódott a jegyed, elnézték, esetleg más nevéhez írták b stb. (Ha elégtelen lenne, akkor is kellene tudnod, hogy legyen időd felkészülni az UV-re. Ha meg átmentél, akkor egy gonddal kevesebb:))
2017. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak lett igaza, valóban összekeverték a dolgokat, és más névhez írták, még időben kiderült.
2017. jan. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!