Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányszor lehet pótvizsgázni...

Hányszor lehet pótvizsgázni OKJ-n?

Figyelt kérdés

Ha nem sikerült az első vizsga, akkor egy bizonyos határidőn belül sikeres vizsgát kell tenni, különben nem mehetek vizsgázni többet?

Esetleg újra kell járni az utolsó évet, vagy hogy van ez pontosan?



2016. nov. 28. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A suliban kell ezt megkérdezni

(De általában évet kell olyankor ismételni)

2016. nov. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl olyat ismerek, hogy egyszer plusz fizetés nélkül újra nekirugaszkodhattál a vizsgának, azt hiszem, de utána már fizetni kellett a többiért, de akárhányszor lehetett próbálkozni. Meg olyat is hallottam, hogy online volt a teszt, és 5X lehetett megpróbálni, ha valakinek nem jött össze 5. alkalomra se, akkor nem folytathatta tovább a tanfolyamot.
2016. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát nincs vizsgázási határidő?

Mert én olyat hallottam, hogy 1 éven belül sikeres vizsgát kell tenni.

2016. dec. 2. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is minden iskola maga válogatja. Szerintem nincs ilyen egységesen meghatározott. Szerintem ott kérdezd meg valaki illetékestől.
2016. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!