Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabán hol tudok olyan...

Békéscsabán hol tudok olyan gimiben tanulni ahol felvehetném a bioszt vagy emelt óraszámú bioszra mehetnék?

Figyelt kérdés
Még csak jövőre felvételizek de nagyon félek h mi lesz ha nem sikerül az andrássyba a felvételi...légyszi segítsetek! Előre is köszi
2017. jan. 6. 21:27
 1/9 anonim válasza:
30%
Belvárban lehet menni természettudományokra!
2017. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Begben :) Az itteniek jobb biosz érettségit írnak, mint a város többi iskolájában tanulók.
2017. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek az előttem szólóval, igaz én Beges vagyok, de a Biológia oktatás itt nagyon színvonalas. Érdeklődj a tanárnő után, mert nem szeretném leírni a nevét (egyébként nagyon szigorú, és következetes) de nagyon jól tanít, én a művészetiben vagyok, kevesebb anyagot veszünk mint ti, de egyszerűen annyi dolgot megtanít, hogy elképesztő..
2017. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

3-as, teljes mértékben egyetértek, én is BEGes vagyok, csak simában :D


#2-es voltam.

2017. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Akkor pacsi, én imádom a Beget, (remélem te is), szóval kedves válaszoló, remélem fontolóra veszed a Beget is, nem bánod meg:) -ha már a bioszt is említjük.
2017. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Legjobb iskola! ;)
2017. jan. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat egyébként en is BEG-be járok de azt hittem itt nincs biosz mert oszifőnk nem mondott semmit de köszönöm h segítettek en is imadok ide járni!!😊😊😄❤️❤️
2017. márc. 25. 16:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak ugye mindenképp bioszbol szeretnek tovább menni ezert akartam átmenni de igy biztos nem mozduljon!!😊😊❤️
2017. márc. 25. 16:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért telorol irok
2017. márc. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!