Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a levelező tagozat?...

Milyen a levelező tagozat? Lehet mellette 8 órában dolgozni rendesen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan minek a levelezője?


Én főállás mellett csináltam alapképzést (BSc), de nagyon be kell osztani az időt és előre tervezni, ha az ember nem akar jelentősen csúszni vele.

2017. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is alapképzés
2017. jan. 8. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit értesz a rendesen jelző alatt. Mert ha a 8 órában fizikailag és szellemileg kifárasztod magadat annyira, hogy utána már csak ülni szeretnél és bután bámulni magad elé, akkor sajnos nem. Munkából hazamenve kell nekiállni a dolognak, és az agynak bizony harapni kell estig. De nem úgy, hogy ne tudj aludni, vagy ne tudd kipihenni magad, mert akkor másnap a troli elé lépsz, vagy a munkahelyen bezárod magad a radioaktív kamrába. És délután megint. :) És még meg sem utálhatod ezt 3-5 évig. :) Levelezőhöz passzolnak az olyan munkahelyek, ahol húzd meg-ereszd meg van (több ereszd meg-gel :D ), mondjuk bemész hétre, kilencig ordítozol, telefonálsz, intézkedsz, stb, aztán egyig nyugi van, a tankönyvet is előveheted.

Ha rászánod magad, az a tanácsom van, hamar szervezz meg egy chatszobát, fórumot, stb, mert levelezőn fordul elő az, hogy otthon ülsz egy példa felett, és nem tudod, miért 48 az eredmény, mikor neked 24 jön ki. Nyilván szorozni kell kettővel, de miért? Elszórakozol ezzel két estét, már elkéstél kissé a következő megjelenésre felkészülésben. Vagy igyekezz összehaverkodni a legpengébbel. :)

2017. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!