Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon elrontottam a jelentkez...

Nagyon elrontottam a jelentkezési lapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap töltöttem ki a 2017-es jelentkezési lapot tudjátok ahol az iskolákat sorrendben is le kell írni. És azt hiszem nagyon elrontottam..Az iskolák neve ugye megváltozott,és mondok egy példát:Szamos Mátyás vendéglátóipari szakgimnáziuma és szakközépiskolája. Na én ez helyett véletlen (Tudom tudom hogy lehet véletlen.. nagyon izgultam eleve ilyen lap kitöltésébe hogy jól csináljam.. ilyen fajta vagyok,és anyám nem ért rá..) Viszont a Felvi.hu-n meg így volt..és ezt írtam ki:Szamos Mátyás vendéglátóipari szakközépiskola és szakiskola

Nagyon nagyot hibáztam?? :( De az OM azonosítókat jól írta le a sorrendnél akkor talán elfogadják nem?:(


2017. jan. 11. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az OM azonosító a lényeg
2017. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem lehet másik lapot kérni?
2017. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogynem.. ez volt már a 2. :( de remélem ahogy az első mondja, az OM azonosító lesz a lényeg nem pedig hogy hány iskolát írtam akkor rosszul..:(
2017. jan. 11. 18:59
 4/6 Szimeon ***** válasza:
100%
Ezen ne izgasd magad, elfogadják - tudom. Ha meg esetleg valami nem világos nekik, úgyis kérnek adatpótlást.
2017. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fhu hát remélem így lesz..Köszönöm a gyors válaszokat!!
2017. jan. 11. 19:01
 6/6 A kérdező kommentje:

Az nem baj ha a Modell Divatiskolánál is ennyit írtam mert nem fért ki?.. budapesti komplex szakképzési centrum modell divatiskolája ? Ezt kellett volna mint kiderült..:Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Modell Divatiskolája,

Iparművészeti, Ruha-és Bőripari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

2017. jan. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!