Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri iskolát váltani?...

Megéri iskolát váltani? (barátok, megszokott élet, szerelmem az esetleges karrier és célok ellen)

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok több éve, de egy erősebbe szeretnék továbbtanulás szempontjából. Viszont az érvek mellett sok ellenérv van a fejemben. Ilyenek például: barátnők, napi rutin, összeszokott osztályközösség, és a barátom is az évfolyamba jár, esetleg ha átmennék, akkor nem találnék olyan barátokra, mint amilyen ők. És ez engem mind marasztal, viszont ahhoz, hogy arra az álom egyetemre mehessek, melyet nagy nehezen megtaláltam, azt jobban "támogatná" az a gimi, amibe mennék. De egyszerűen nehéz hátrahagyni az eddig életemet és számomra fontos személyeket. Tudom, egyszer úgyis megtörténik, de nem akarok ilyen gyorsan felnőni..

2017. jan. 14. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tanulni akarsz,azt bármelyik iskolában megteheted akár önszorgalomból is,és akkor mindjárt nem kell iskolát váltani.
2017. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, én dettó így jàrtam, csak kicsit bátrabb voltam 😜, öhm elősre megmondom a baratokat nagyon nehez lesz otthagyni, de en ugy voltam vele

H a "karriert" nezem ami egyelore fontosabb, igaz en kicsit keson 11be jottem at, most vagyok vegzos de ugy gondolom eddig minden jo, az erettsegi rajtam mulik 😅, ha van kerdesed irj privit nyugodtan :)

2017. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!