Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Corvinus Egyetem -...

Budapesti Corvinus Egyetem - belekerül a diplomába a tagozat (levelező) megnevezése?

Figyelt kérdés

Származik a munkáltatóknál bármilyen hátrányom abból, hogy levelezőn végeztem el a diplomát?

Vagy esetleg a végén váltsak tagozatot, és nappalisként fejezzem be?


Előre is köszönöm a válaszotokat!


2017. jan. 15. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Először is köszönöm.

Másodszor : melyik kérdésemre értetted a "nem" választ? Vagy egyben az összesre?

2017. jan. 15. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból hátrány valóban, valamelyik egyetem beleírja, valamelyik nem. Én is tanulok levelezőn most (mellette egy másik szakot nappalin), de ha nincs beleírva a diplomádba, akkor is "tudni" fogja az interjúztató az életrajzodból, pl. ha beleírtad, hogy dolgoztál heti 40 órában xy helyen. Viszont ha a szakmádhoz kapcsolódó helyen, akkor még előnyt is kovácsolhatsz belőle. Bonyolult a helyzet. Ha levelező mellett gyárban dolgoztál szalag mellett, akkor egyértelműen hátrány a levelező, mert (nálunk legalábbis) azért mégiscsak valamivel-még ha nem is sokkal- de alacsonyabban van a léc bizonyos (mert nem mindegyik) vizsgán.
2017. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon rendes tőled hogy válaszoltál, igazán hasznos volt! Természetesen a szakhoz kapcsoló munkáról van szó. Csak nem szeretném ha bármilyen hátrányom származna, hiszen ugyanúgy készülnék az órákra mint a nappalisok, viszont sajnos muszáj mellette dolgoznom. :)

2017. jan. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!