Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Átmenjek másik...

Mit tegyek? Átmenjek másik iskolába vagy nem?! (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves 7.-es lány vagyok. Az osztályomban sajnos szinte mindenki utál. Bántanak, megjegyzéseket tesznek rám és rugdosnak és ütögetnek, kibeszélnek a hátam mögött, és kiröhögnek! Emiatt át szeretnék menni egy vallásos iskolába. Azért vallásosba mert ha ott a másikat megbántják, vagy sértő megjegyzést tesznek rá azt szó szerint kib@sszák! Ezért szeretnék oda átmenni! Eddig minden okés csak az a gond hogy 2-3 jegyemen kéne javítani! Ezek a: fizika, matek, kémia! Fizikából 3-as leszek félévkor, matekból 2-es, kémiából pedig 4-es! Fizikából 4-esre, matekból 4-esre, kémiából pedig 5-ösre szeretném feltornázni a jegyeim. Csak az a gond ha átmegyek a másik suliba ott nem fogok 1 tanárt sem ismerni! Ha ezekből a javítandó tantárgyakból szinte csupa 5-öst szereznék ha átmennék akkor azok az idegen tanárok megadnák ezeket a jegyeket amiket szeretnék évvégén? Természetesen ha csupa 5-ösöm van, max 1-2 négyes. Ha szerintetek nem fogják megadni ezeket a jegyeket akkor menjek akkor is át, vagy maradjak ebben a suliban ahol utálnak, de biztos leszek benne hogy a tanárok akiket ismerek megadják a jobb jegyet? NEM TUDOM ELDÖNTENI!!! LÉGYSZI SEGÍTSETEK!!!!!!

2017. jan. 15. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vallásos iskolában is ugyanúgy megy a bullying, maximum a kisebb létszámú osztályok miatt jobban oda tudnak figyelni a gyerekekre. Igen, szerintem érdemes átmenned, nem kell arra pocsékolni a felvételiig hátralévő idődet, hogy szenvedj és rosszul érezd magadat.

Ha viszonylag jók a jegyeid, egyébként is átvesznek, ha nem tűnsz kifejezetten problémásnak, nincs semmi akadálya annak, hogy átvegyen a másik iskola. :)

2017. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg Pest megyében laksz figyelmedbe tudom ajánlani azt a sulit ahová én járok. Ott nincs ilyen, sőt még nem is nagyon káromkodnak, és a nagyok se bántják a kicsiket :)
2017. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én vallásos iskolába jártam, egyáltalán nem olyan, mint ahogy azt elképzeled (sajnos). Kettes matekkal nem hiszem, hogy felvennének egy színvonalas iskolába, talán év végére ki tudod javítani a jegyeidet, de addig meg ugye el kéne viselni őket..:/ Tudom, hogy nehéz.

Mióta bántanak amúgy?

2017. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!