Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap vizsgáznék, de beteg...

Holnap vizsgáznék, de beteg vagyok, ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap Fizika 3 vizsgám lenne, de a hét közepe óta beteg vagyok (enyhe láz, nátha, köhögés, szemégés). Voltam orvosnál is kaptam igazolást, hogy beteg vagyok ténylegesen. Sajnos nem tudtam így rendesen készülni és nem egyszerű az anyag így félek nem fog sikerülni. Hely még volt, így nem szorítottam ki senkit a jelentkezésemmel. Hivatalosan már nem tudok leiratkozni, de ha az oktatónak írok lehet még esélyem, vagy menjek el mindenképpen? 1 hét múlva még lenne időpontom.

2017. jan. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Vagy megkéred a tanárt, hogy írjon be egyest annak ellenére, hogy nem tudtál elmenni (megmondod, hogy beteg vagy), vagy pedig a tanulmányi osztályra kell vinned igazolást, de a sima orvosit nem biztos, hogy elfogadják, én úgy tudom, ilyen kórházban-fekvős szintű dolgokat fogadnak csak el.
2017. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Le kellett volna adni időben a vizsgát, főleg ha napok óta beteg vagy. Amúgy meg olvasd el az egyetemed hogyan nyilatkozik ilyen esetben mit kell tenni. Tanulmányi osztály mindent meg tud csinálni, csak kérdés mi a jó igazolás nekik. Te meg vagy megpróbálod és szerencséd lesz vagy 1 est kapsz vagy nem mész el és nem jelentél meget kapsz.
2017. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hittem átlendülök a dolgon, így nem mertem leadni. Holnap de megkérdezem a TO-t, ha nem járok sikerrel bemegyek készültségtől függetlenül.
2017. jan. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!