Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy középsulis kollégiu...

Milyen egy középsulis kollégium? Gondolok itt a takarodóra, tanulási időre, mikor kell beérni. Stb. Étkezés hogy van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szar!! Én fél évet bírtam:S Ahol én voltam ott a 12-eseknek volt egyedül "jó" dolga, a többikenek minden délután 2-3 órát a tanulószobán volt kötelező lenni, mondjuk én sose voltam de minden nap basztattak érte:S és asszem hogy legkésőbb 8 vagy 9-re benn kellett legyél mert különben valami figyelmeztetést írtak be. Szar volt a társaság is én nagyon szart fogtam ki.:S Az étkezés meg úgy volt, hogy hó végén mindenki leadta hogy reggeli ebéd vacsorábol mit kér és annak megfelelően kapott hó végén ebédjegyeket, amivel le lehetett menni enni. A kaja se volt valami dícséretre méltó:S
2010. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!