Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a BME fizika Bsc szak?

Lev30 kérdése:

Milyen a BME fizika Bsc szak?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem Miskolc gépészről átmegyek fizikára és a BME-vel szemezek de nem tudom mire számíthatnék BME-n, tudnátok mesélni róla. (463 pontom lett, közép matek 99%, emelt fizika 94% az újra felvételivel nem lesz gond, ami még releváns infó azaz,hogy most az analízis I. 99% lett, linalg 91%, programozás alapjai 86%)

2017. jan. 16. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Gépészmérnökit ilyen eredményesen végzed akkor végezd pesten...hidd el a jővőben pénzügyi gondjaid kevésbé lesznek mialatt egy fizikusival...hát hagyjuk inkább
2017. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek nagyszerű eredmények. Ha nem akarsz gépész lenni, akkor menj a BME-re szerintem jobban jársz, ha azt csinálod amit akarsz/szeretsz. Azt tudod, hogy fizikus MSc-re mehetsz gépészről?

94 emelt fizika, az igen!

2017. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Ezekkel az eredményekkel a BME-n talán lehetsz egy gyenge 4-es.

Nem leszólni akarlak,de én is hasonló cipőben jártam. :(

Csak én pont fordítva.BME-ről mentem másik egyetemre és 3,1-ről majd 4,5 lettem...


Én is hasonló eredményekkel kerültem be csak nekem a matek is emelt szintű volt.

2017. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!