Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » , , Hogyan tegyem meg az első...

, , Hogyan tegyem meg az első benyomást, , az új suliban? 13/l

Figyelt kérdés
Holnap van az 1. napom az új suliban és nem tudom hogy hogyan tudnék bemutatkozni! Legyek inkább visszahúzódó vagy barátkozzak a többiekkel? Nem szeretném elszúrni, mert a másik suliból is azért jöttem el! Mert utáltak! Légyszi segítsetek!

2017. jan. 17. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk még egy éve jött egy lány az osztályba, mi mind bemutatkoztunk neki, meg beszélgettünk vele. Szerintem veled is hasonlóan fognak bánni.

De te is menj oda bátran ahhoz, aki szimpatikus, nem hiszem, hogy el fognak zavarni. Idővel pedig úgyis eldől, hogy kik azok, akikkel jól érzed magad. :)

Sok sikert!

2017. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 17. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, milyen az új suli? :)
2017. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!