Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Első találkozáskor hogy...

Első találkozáskor hogy keltsek jó benyomást apósban/anyósban?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ötletet adni? Hogy köszönjek nekik? Milyen témákat mondjak stb. Tudnátok adni tippeket?

2016. dec. 20. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Tudj meg róluk minél többet a párodtól, mert infók nélkül nehéz lesz.
2016. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Apos/anyos? és most lesz az elsö találkozás?
2016. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem. Soha nem találkoztál még a férjed szüleivel?
2016. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Az én tapasztalatom az, hogy teljesen mindegy, mit csinálsz. Ha szeretettel várnak, akkor a bakikat is elnézik, ha előre leírtak magukban, akkor pedig a fejed tetejére is állhatsz.
2016. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Közhely, de: légy önmagad! Ne játszd meg magad, mert előbb-utóbb úgyis lebuksz, és akkor azért nem fognak bírni. Viszont ahogy előttem is leírták, ha nem tetszik nekik az, hogy a kicsi fiuknak komoly kapcsolata lett, bármit csinálhatsz, úgyis utálni fognak. Sok sikert!
2016. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Férfi vagy nő vagy?


Esetleg virág a nőnek, italt a férfinek. Magázódással kezd, puszi a nőnek, kézfogás a férfivel (ha férfi vagy, ha hő akkor puszi). Keressetek közös pontot és izguld túl.

2016. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Például ne nevezd őket annak, amik nem.
2016. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Anyos, apos, rohej.
2016. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Lehet vicces vicces egyeseknek, de van akinek a szülei külföldön élnek, nincs lehetőség kiutazni, stb és csak házasság utána találkoznak. Szerintem semmi röhej nincs ebben.
2016. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy én vagyok fordítva bekötve, de nálunk nem csinálunk ügyet abból, ha valamelyik gyerek elhozta a párját. Két fiú és egy lány szülei vagyunk. Szólnak, hogy jön a barát/barátnő, többet főzünk, igyekszünk közvetlenek lenni, hogy ne érezze magát feszélyezve, és érezze otthon magát.

Nem kellenek tippek, legyél önmagad. Témákon se gondolkozz. Az idősebbek beszédesebbek, úgyhogy beindítják a beszélgetést.

A köszönés már más téma. "Anyósnak" csókolom+bemutatkozol+puszi, "apósnak" jó napot/estét kívánok+bemutatkozol+kézfogás, megkérdezed mindkettőt, hogy hogy szólíthatod, jó eséllyel megkérnek, hogy tegezd őket (legalábbis én 46 évesen elvárom, hogy tegezzenek).

Ha a párod jó fej, akkor talán a szülők sem emberevők. Szerintem ne parázz, ők is csak emberek.

2016. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!