Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Grafológia és utána pszichológ...

Grafológia és utána pszichológia szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén fogok végezni a gimnáziumban, de gondban vagyok a továbbtanulással...

Nagyon szívesen tanulnék grafológusnak, viszont több helyen olvastam, hogy azzal önmagával nem érek semmit.

Arra gondoltam, hogy elvègzem ezt a képzést, idő közben pedig igyekszem letenni az emelt szintű töri érettségit (nem idén) és utána elmennék pszichológia szakra.

Ennek így lenne értelme, illvet mire számíthatok?

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 17. 17:50
 1/1 Donald J. Trump ***** válasza:

Várj egy kicsit, had gondoljak bele, mennyit is fizettem eddigi életem során grafológus és pszichológus szolgáltatásokért...

...

...

...

...

...

Ja igen, meg is van: 0 forintot!

Ettől persze még lehet hasznos és jó szak - valakinek. De ha bármiféle különösebb cél nélkül vágsz neki a képzésnek, max. annyit érsz el vele, hogy még inkább büfészaknak fogják tartani. Eszem ágában sincs kétségbe vonni ezen tudományterületek hasznosságát, csupán javaslom, hogy az egyetemek vonzó tárgyleírásai és tuti marketingszövegei helyett próbálj egy kicsit belegondolni abba, hogy milyen karriert szeretnél magadnak, mint grafológutotológus vagy pszichomaca.

2017. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!