Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot ajánlanátok...

Melyik gimnáziumot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Hetedikes vagyok Gyömrőn, az átlagom 4,8 lett félévkor. Amiket eddig néztem, az a Szent László és a Leövey Klára Gimnázium, előbbi a X., utóbbi a IX. kerületben. Szempontok:

-nyelvtanulás

-jó környék

-könnyű megközelítés

Köszönöm a segítséget! :)



2017. jan. 21. 16:00
 1/5 Kiss Éva Judit válasza:
0%

Egyiket se. Tanulj inkább egy szakmát és egy időben érettségizz is le.

Ha továbbtanulnál - ami már felesleges, mert úgyis itt a vég hamarosan -, akkor is felesleges lesz, mert teljes összeomlás következik. HARMAGEDDON-i háború.


Tudom nem ezt a választ vártad, de én inkább azt javaslom, hogy tanulj arról, hogy a Biblia minek íródott, mi van benne számodra is hasznos, hátha megmenekülsz, mint a Vízözönnél az a 8 ember. A többi vízbefulladt, pedig biztosan volt aki úszott :-)


Szóval legyen egy jó szakmád, mert manapság semmilyen állás nem biztos. Aki sok pénzt keres sokat is dolgozik, tehát villoghat másoknak neki mennyie van, de se családja se barátja. Ez utóbbi talán van, amíg kitart a pénze.


Bocs ha nem azt írtam amit vártál

2017. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 és ha azért akar gimnáziumba menni, mert nem tudja mi legyen?
2017. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

szia

én sajnos nem ismerem egyik gimit se de ne hallgass 1-esre, nem tudom honnan szedi ezeket a fa**ságokat

tanulni mindig megéri, különösen azért hogy ne juss arra a szintre mint az 1-es

2017. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő gimi jó. A SZLG-ba magasabb pontszám kell.
2017. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom még aktuális e, de azért válaszolok:D Én anno mindkét suliba jelentkeztem és voltam szóbelizni is és végül a Szent Lászlóban az emelt angolon végeztem. 1. Nyelvtanulás: Abszolót csak a László! Ha emelt angolra, németre mész nagyon jól megtanítják a nyelvet, magas órában tanulod, de emellett nagyon jó választás az olasz kéttannyelvű is. A tömkom és a biosz-kémia tagozat nyelvi előkészítős, szóval az első éveben ott is nagyon magas óraszámban tanulod az angolt. A Leöveyről ilyen szempontból nem tudok sokat mondani, de ha jól emlékszem ott is van nyelvi előkészítő tagozat is. 2. Környék: Igazából az általad említett iskolák közül egyik se fekszik a "legjobb" helyen:D De egyáltalán nem vészes Kőbánya :) 3. Megközelítés: Mivel Gyömrőn laksz, így vonattal kb 30 perc alatt bent vagy a suliban (az állomástól kb 5 perc séta a suli), amúgy én is ezen a vasútvonalon jártam és részben azért is választottam a Lászlót, mert nincs messze és nem kellett sokat utazni:) Remélem tudtam segíteni, ha esetleg bármi kérdésed van nyugodtan írj! :)
2017. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!