Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mostani nyolcadikosok! Nektek...

Mostani nyolcadikosok! Nektek milyen lett a felvételi (2017)?

Figyelt kérdés

Kítűnő tanuló vagyok, így egy igazán erős iskolába jelentkeztem... Tavalyi felvétli borzasztóan nehéz volt, ezért gondoltam, idén könnyebb lesz. De sajnos nem... kíváncsi lennék, hogy aki idén írta, hogyan sikerült! Mert nekem borzasztó lett... matekból 3 feladathoz hozzá sem tudtam kezdeni... A magyar még elmegy , de a matek...

Megnéztem a megoldókulcsot, és a matekot 27, a magyart 37 pontnak számoltam, ami nekem nem igazán jó.



2017. jan. 21. 16:45
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én 5-ös lettem matekból és 22 pont lett...

Amúgymeg ne izgulj mert ha neked nehéz volt akkor mindenkinek az volt.

2017. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én teljesen kiakadtam, ugyanis a boronkayt jelöltem meg elsőnek és a magyar jó is lett, de a matekot úgy érzem nagggyon elrontottam. Eléggé félek, gigy nem fognak fölvenni. :(
2018. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!