Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikosok! Kinek hogy...

Nyolcadikosok! Kinek hogy sikerült a mai felvételi? Szerintetek mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég rosszul sikerült. A magyar könnyebb volt mint amire számítottam, a matek viszont nagyon nehéz volt szerintem.
2017. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan nehéz, mint a többi, a matek könnyebb is volt talán mint a tavalyi
2017. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem a magyar könnyen ment.. Bár.. Volt az a "Kolbászos" közmondás.. Majdnem elröhögtem magamat rajta XDD

A matek meg.. Itt volt olyan amit nem is vettünk tanórán. :D

És ha te nyolcadikos vagy.. Akkor neked hogy sikerült? :D

2017. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik feladatnál a helyes betűjelekből a DAB szó jött ki. Én ott röhögtem el magam, és ahogy hallottam, mások is :)
2017. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Magyarban voltak nevetségesen egyszerű feladatok szerintem. A nyelvtanos feladatok annyira nem mentek. A mateknál voltak olyan feladatok, amit itthon megtudtam volna csinálni, de ott helyben nem ment. Egyébként nem volt annyira gázos, sejtettem, hogy élesben nem fog annyira jól menni.
2017. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bogi11 ***** válasza:
Utolsó: kb. hány pontod lett?
2017. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kb. 60 és sokkal többet akartam nyilván, de ez van.
2017. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A magyar könnyen ment kb. 47 pont(ha a fogalmazasom maxos, de szerinte

em elég jó lett) a matekot elrontottam, a rőfökbe kavarodtam bele valamiért, az olyan 30 pont körül van, 33 a max

2017. jan. 22. 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:
A rőfös pedig pont nem volt nehéz. Egyébként szép pontot szereztél.
2017. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!