Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik informatika szakgimnázi...

Melyik informatika szakgimnáziumban érdemes gondolkodnom Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg 10-es tanuló vagyok, egy nyíregyházi informatikai szakgimnáziumban. Úgy hozta az élet, hogy lehetőségem lenne arra, hogy 11-től Pesten folytassam a tanulmányaimat. Melyik iskolát ajánlanátok nekem? Jelenleg 4,83-as lett a félévem. Ennél rosszabb nem nagyon szokott lenni. Ebből kifolyólag nem vetem meg a tanulást, de tény, hogy jelenleg olyan iskolába járok, ahol töriből pl. viszonylag kevesebbet követelnek, mint pl. egy szakmai tantárgyból, így valamivel könnyebb elérni ezt az átlagot. Már, ha jól megy az ember a programozás, hálózatépítés és a többi. Szóval Pesten is egy hasonló iskolát keresnék, ahol azért jó az oktatás, de nem kell egész délutánokat végig tanulni.

Ezeket az iskolákat néztem eddig:

- BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma (ez tetszik eddig a legjobban, csak attól félek, hogy nagyon nehéz lesz)

- Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakgimnáziuma

- BMSZC Bolyai János Műszaki Szakgimnáziuma És Kollégiuma

- Trefort SZKI

Kérlek titeket, írnátok személyes tapasztalatokat, véleményeket, melyik lenne a legmegfelelőbb? Előre is köszönöm szépen!



2017. jan. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Bláthy
2019. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bolyai
2019. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egressy -
2019. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Umszki
2019. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!