Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan egyetemi szak ahol...

Van olyan egyetemi szak ahol nincsenek szobeli vizsgak es szigorlatok?

Figyelt kérdés
Egyszeruen borzaszto vagyok szoban meg ha megtanultam nagyjabol mindent, akkor is teljesen leblokkolok es megijedek hogy 4 tanar figyeli es kot bele abba amit mondok, es igy keptelen vagyok azt a teljesitmenyt nyujtani amit tudnek es bennem van. Pszichologiat tanulok, de atjelentkeznek vagy ujrafelveteliznek esetleg, ha lenne ilyen, ahogy az allamvizsgan/diploma vedesen kivul nem lenne ilyen csak irasbelik.

2017. jan. 24. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nincsen kötelező szóbeli(csak lehet szóbelivel javítani) és szigorlat sem. BME-GTK
2017. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Psycho ***** válasza:
77%

Ne haragudj ha keménynek hangzóan fogalmazok, de szerintem ez nem megoldás lenne, hanem egy kísérlet a probléma előli menekülésre. Valóban úgy gondolod, hogy az alapján kellene képzést (és ezáltal életpályát) választanod, hogy hol van kevés (vagy egyáltalán nincs) szóbeli vizsga?

Ezzel nem az a célom, hogy bagatelizáljam, vagy képtelenségnek állítsam be azt, amit érzel, nyilván nagyon is valós és pont emiatt érdemes foglalkozni vele - merthogy ez kezelhető, megoldható.

A jó hír az, hogy a lehető legjobb helyen tanulsz, a tanári karban hemzsegnek az olyan szakemberek, akik biztosan tudnak segíteni ezen a dolgon.

2017. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Infós szakot tudok ajánlani, mivel itt rengetegen vannak így jó eséllyel írásbeli a legtöbb vizsga, legalábbis első félévben nekem mind az volt
2017. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!