Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3,5os atlag,60 pontos felvetel...

3,5os atlag,60 pontos felveteli. Melyik az az iskola ahova biztos, hogy felvesznek? (36 hozott pont) budapesten! Lehetoleg az iskola melle velemenyt is irjatok

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 20:29
 1/5 A kérdező kommentje:
GIMNAZIUM!!!!!!!!!!!!
2017. jan. 26. 20:29
 2/5 anonim válasza:

Uristen en nagyon elcsesztem mostmar rajottem :DD 4,2 atlaggal 46 pontot irtam.. Meghajtom a fejem elotted :DD

Na en nem tudom milyen iskolak vannak budapesten, de a tori tanarunk mondta hogy 50pont kornyeken mar nagy az esely hogy felvegyenek gimnaziumba. Drukkolok neked.

2017. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Weöres Sándor Gimnázium

Szent-Györgyi Albert Gimnázium

Zrínyi Miklós Gimnázium

Kosztolányi Dezső Gimnázium

Petőfi Sándor Gimnázium

Leövey Klára Gimnázium dráma vagy rajz tagozat

Álmos Vezér Gimnázium

Dózsa György Gimnázium

Deák Ferenc Gimnázium

2017. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Remélem, hogy a gimnáziumban megtanuljátok az alapvető helyesírási szabályokat, mint pl.,hogy Magyarország fővárosát nagy kezdőbetűvel írjuk!
2017. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oszinten sajnallak xd elszomorito hogy ilyen dolgokon fennakadsz.
2017. máj. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!