Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent az hogy"hitelesítet...

Mit jelent az hogy"hitelesített tantárgyi tematika"? és ezt hol találom?

Figyelt kérdés

neptunban a felvett tárgyaknál találtam olyat, hogy tantárgyi tematika.. ha ezt csatalom majd a törzslap kivonat mellé, akkor elfogadják?

illetve, van olyan tantárgy, ami mellett nem érhető el ez a tantárgyi temaika... ilyen esetben mi a teendő?



2017. jan. 30. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a neptunban a mintatervet kellene kinyomtatnod, mert ott fel van sorolva az összes tárgy és az is, hogy milyen eredménnyel teljesítetted őket
2017. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanilyen problémám van most nekem is. Sikerült választ kapnod valahonnan?
2017. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vicuska1987 válasza:
Sziasztok! Ez engem is érdekel, én sehol sem találom, nekem időközben az iskolám is megszűnt, a honlapjuk sem elérhető már. Ilyenkor a jogutód iskola adja majd ki a hitelesített tantárgyi tematikat?
2017. aug. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hitelesített = Van rajta pecsét.
2023. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!