Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy is van a vizsgakurzus?

Hogy is van a vizsgakurzus?

Figyelt kérdés

Szóval ez volt az első félévem az egyetemen és 3 tárgyam nem lett meg. (Elég sok gondom volt+elég neves egyetem,versenyistálló szakán stb stb)

Azt mondta a tanár,hpgy az egyik tárgyból tutira indul vizsgakurzus tavasszal, a másik kettőből nem tuti. Ha indul vizsgakurzus,akkor az pontosan mit is jelent? Nem kell vejárni év közben órákra? És erre a bizonyos

vizsgakurzusra mikor tudok jelentkezni?

És ha valamiből nem indul,akkor azzal mi van?

Bocsi a hülye kérdésekért,de mindenki össze-vissza beszél, senki nem képes elmagyarázni rendesen.

19L


2017. jan. 30. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs vizsgakurzus akkor ősszel felveszed újra a tárgyat és ha sikerül akkor veheted majd utána fel a ráépülést. A ráépülés nem feltétlen jelent csúszást még, nekem is volt olyan tárgyam ősszel amire épült tavasszal tárgy majd a tavaszira újabb őszi. Mivel az első nem sikerült az 1.,2.,3., szemeszter helyett a 3.,4.,5.-ben csináltam meg és így nem csúsztam. De ha a ráépüléses tárgyak nem sikerültek volna tovább tartott volna a diploma megszerzése. Nézd meg mikor és mennyi ráépülés van, majd ezekre próbálj nagyon figyelni, hogy sikerüljenek és akkor nincs gond.


Amúgy ha tudtam volna hogy az ELTE-n mindenki mehet vizsgára aláírás nélkül oda jelentkeztem volna. :D Na most már mindegy :)

2017. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez jó is de kib*szás is egyben.Jó mert nem kell szorgalmi időszakban tanulnod, csak vizsgaidőszakban, viszont ha ott nem sikerül, akkor lehet olyan a tárgy, hogy nincs cv kurzus így csúszol azzal a tárgyal 1 évet...
2017. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen,nem is járt be a társaság 80%-a most meg mindenki bukdácsol
2017. jan. 31. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!