Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgakurzus, Tárgyfelvétel?

Vizsgakurzus, Tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg hogy múlt év első félévben az egyik tárgyamból nem vizsgáztam, de aláírásom az van. Majd a múlt év második felében passziváltam a félévemet külföldi tanulmányok miatt. Na most az a bajom, hogy nem tudom felvenni Neptunban a tárgy elméleti/labor részét, csak a vizsgakurzust. A TVSZ (értelmezéseim szerint) erre az esetre nem tér ki.


Valaki tudna valami tanácsot adni? (Debreceni Egyetem)

A TO természetesen nem válaszol. (szerintem már spam-be raktak :D )



2015. szept. 3. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a TO-t. Nekem is volt problémám, ma felhívtam és segítettek.
2015. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a DE itt a gyk-n. :D Tom, mert odajárok s borzasztó nagy a szervezetlenség. De úgy szemeszter végére az órarend is kialakul :) Egyébként vannak jól tanító tanárok + király csoptársak, nem gáz a suli ezen oldala! Azt javaslom légy egy kicsit erőszakos a to-val, mert amúgy sajna lexarnak, ha meg sokat rájuk csörögsz, már csak azért is segítenek, hogy ne keresd őket többé. :)
2015. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!