Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sos tudnatok segiteni? (Gimnaz...

Sos tudnatok segiteni? (Gimnaziumi felveteli)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy gondban vagyok, mert nem tudom mit szeretnek, nyilvan nem azt varom el, hogy idegenek mondjak meg, de ha tudtok segitsetek. Hat osztalyos gimibe jarok, amivel nincs is nagy bajom, de az osztalyt nem igazan szeretem, ezert megirtam a felvetelit. Hat 72 pontra sikeredett (tudom nem a legjobb). Tudtok gimiket mondani? Elsosorban 4 evfolyamost, ahol nemetet vagy angolt tanulhatok magasabb oraszamban, vagy a human targyakat. Fontos, hogy se az angolt, se a nemetet nem szeretnem ujra kezdeni a nullarol. Budapesti gimnaziumok erdekelnenek. Irhattok 5 evfolyamosat is, ha mas jot nem tudtok. Szell Kalmantol konnyen megkozelitheto kene es a jobb gimik erdekelnenek. (Kolcsey, Madach, Veres Palne ilyesmi) ha ezekrol a gimikrol tudtok valamit, legyszi irjatok.

2017. jan. 30. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
II. Rákóczi Ferenc gimnázium😊 van Eu, tehetséggondozó angol és német tagiazt😊 én ezt a gimit írom be elsőnek bár én rajz szakot😊
2017. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
rákóczit nem ajánlom..
2017. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a Madáchot ajánlom:) A haladó német tagozat mellett az angolt is tudnád haladó szinten tanulni (év elején van egy szintfelmérő, ami alapján szervezik a csoportokat)

A 72 pontos központi tavaly elég volt a bejutáshoz.

2017. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mennyi a hozott pontod. Ha max. akkor lehet halvány esélyed, hogy behivnak a Madachba. Kolcseybe simán bejuthatsz.
2017. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még akinek van ötlete, az mondja :D
2017. febr. 1. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A Rákócziban angolt és németet nem lehet egyszerre tanulni, vagy az egyik, vagy a másik.
2017. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem irtam, mert nem tudtam, hogy mas is irni fogja, de a rakoczirol mindent tudok, hiszen odajarok.
2017. febr. 1. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Árpád esetleg? Van angol és német tagozat 9.-től, és a 72 pont már jó lehet oda.

Avagy Óbudai Gimnázium, a Szentlélek téren. Itt is van angol és német tagozat. És nem kell szóbelizni :)

2017. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!