Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlyis diákok, szerintetek...

Vanda122 kérdése:

Károlyis diákok, szerintetek 53 -as központival és 49 vitt ponttal fölvehetnek esetleg az német/orosz/angol szakra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Oda jártam előkészítőre egyébként, és ti mit mondanátok az emlmúlt évek tapasztalataiból? Elvileg volt olyan akit tavaly fölvettek ennyivel tehát 53-55 körül, ez igaz?
2017. jan. 31. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóbelizni tuti behívnak szinte mindenkit. Ha a szóbelit nem rontod el, nagyon rákészülsz és maxos lesz, akkor még lehet esélyed :)
2017. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sziia! Azóta változott, fellebeztünk és kaptam még 4 pontot. Tehát 57 pontom van és 49 vittem, az úgy 107. Ezzel valószínűleg behívnak majd. DE így is ha maxos lenne a szóbelim "csak" (hozzám képest ragyogó lenne) 157 pontom lenne. Valószínűleg ennek kevés az esélye tehát olyan 137-147 küröl leszek. Max 150. Tehát egy oylan 35 szóbelire számítok minimum, aztán ki tudja... Az elég lenne pl az oroszra? :)
2017. febr. 1. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú, hát 2 éve angolra 164. volt az utolsó bejutott, tavaly pedig 166 szóval még semmi sem kizárt :D Az orosz meg a német sajnos csak félosztály viszont, úgyhogy oda nincs is annyi esélyed :S
2017. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Behívtak egyébként, és 99 volt a ponthatár. csak azért írom le hogyha valaki jövőre idetévedne (mint most én) akk neki már ne keljjen ezt a kérdést kiírnia! :) Nem siekrült rosszul, szerintem még a 43-44 pont is meglehet! :D azzal meg lenne kb 150-151 pontom, azzal esélyes lennék?
2017. márc. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!