Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 365 ponttal mekkora eséllyel...

365 ponttal mekkora eséllyel juthatok be tavasszal az Óbudai egyetem NIK mérnökinformatikus szakra?

Figyelt kérdés
Már vagy 4-5 éve évenként 10 ponttal emelkedik a ponthatár, 340 volt tavaly. Ha idén 350 lesz, nekem pedig 365, akkor mekkora az esélyem a bejutásra?

2017. jan. 31. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, mekkora az esély arra hogy idén bejutok 365 ponttal?
2017. jan. 31. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg elég nagy esélyel :) De bekerülni nevetségesen könnyű ahhoz képest, hogy bent maradni milyen nehéz. Szóval ha nem is teszel emeltet infóból vagy matekból, az emelet matekos tudásra mindenképpen szükséged lesz és jó, ha egy alap szintet hozol C#-ból progra. Ezzel fogsz foglalkozni vagy másfél évig és nagyon nem mindegy, hogy milyen szintről indulsz.
2017. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sima ügy lesz. :)

Egyébként, ha nincs előképzettséged is simán lehet teljesíteni, csak folyamatosan kell közben tanulni, óráról órára. A tanárok meg tartanak konzultációkat, zh felkészítőket, azokra el kell járni.

Prog1-et sokan nem tudják elsőre teljesíteni, de utána ha ráérez az ember, akkor kellő szorgalommal hozható a szint. Hajrá! :)

2017. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is oda szeretnék jelentkezi idén :) Nekem felvi pontkalkulátorral kb 356 pontom lesz ha az emelt matekom 50% vagy annál jobb, igazából ha nagyon pengére megtanulom és 80-90% lesz akkor már 400+ pont :DD

igaz ez már eléggé irreális :D

2017. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na milett? Elegendő volt annyi pont végül?
2018. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!