Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átiratkozás másik középsuliba...

Átiratkozás másik középsuliba (? )

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok szorongással es enyhe paranoiával, folyton rosszul vagyok tanulni se tudok igy, van 200 ora hianyzasom es mar emberek koze menni is nehez.. azt szeretnem kerdezni, hogyha 16.szuletesnapom utan (2het mulva) elmegyek a mostani gimnaziumombol akkor jovo tanevben felvennenek valahova? Ujra kilencedikeskent? Most csutortokon fogok kapni gyogyszert es melle terapiara is fogok jarni remelem szeptemberig jobb lesz.


Mi a menete ennek? Ha elmegyek a sulibol es szeptemberig nem jarok sehova akkor nem fognak kesobb felvenni pl egy szakkozepbe? Es szintfelmerot iratnak, vagy mi?


Bocsanat nagyon rosszul fogalmazok remelem igy is ertheto



2017. jan. 31. 22:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
2 hetre be kellett nennem a Heim Pal gyermek pszichiatriara is utana kaptam a zarot
2017. febr. 2. 10:02
 12/12 anonim ***** válasza:
És az igazgató tud a papírról, mégis úgy látja jobbnak, ha nem leszel magántanuló? Mivel indokolja? Ugyanis neki kell indokolnia, ha nem engedi, neked alapvető jogod van hozzá, hogy az legyél, ha az akarsz lenni.
2017. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!