Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségire ki hogyan készült?

Az érettségire ki hogyan készült?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni, és mindenkinél kíváncsi lennék arra, hogy hogyan készült a különböző érettségikre és hogyan sikerült neki?

2017. febr. 2. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az írásbeli az volt a gyakorlás,amiket órákon csináltunk,mert ugye utolsó évben szinte csak érettségis feladatlapokat csináltunk.A történelem volt az,amire tanultam a szóbeli tételeket,mert jól jönnek ám írásbelin is.

A szóbelire pedig pár nappal előtte kezdtem el. 3 tárgyból kellett mennem.

A magyar,történelem,angol 5-ös, a német 4-es és a matek 3.

2017. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Középszintekre sehogyan, az emeltekre a követelmények szerint tanultam és megcsináltam az előző évek feladatsorait; magyar 90%, matek 84%, töri 85%, angol 94%, biosz (emelt) 82%, kémia (emelt) 58%, ez utóbbit ismétlem májusban, mert nagyon nem voltam ott fejben elsőre, és remélem, így bekerülök oda, ahova menni szeretnék.

Ha biztosra akarsz menni, mindenképpen gyakorold az előző évek feladatsorait és nézd át a követelményeket.

2017. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó évben megcsináltam középszinten írásbelikre az előző évek feladatsorait. Töriből az esszékre készültem azzal, hogy elolvastam miket ír a javítókulcs, mivel a mi tanárunk csak azt fogadta el, ami ott szerepel pontról pontra. Magyarból szövegértéseket csináltam, de minek... Matekból egész évben megcsináltam az összes előző feladatsort.

Magyar: 74%

Angol: 93%

Történelem: 90%

Matematika: 90%

Biosz emelt: 74%

Kémia emelt: 95%


Üdv :)

2017. febr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!