Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki alig...

Van itt olyan, aki alig készült töri érettségire, mégis letette? :D

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen van egy kis alaptudásod, plusz ott az atlasz, ha abból nem tudod 4-esre megírni, be se menj.
2015. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Remélem én olyan leszek. :(
2015. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 évig tanultam folyamatosan, de akkor sem vittem túlzásba mert ment.Írásbelire külön nem tanultam semmit. Szóbelire akartam tanulni, csakhogy nagy csodámra tudtam, így csak át kellett olvasni.

Egy jó négyesre sikerült.

2015. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hogy alig, semennyit sem készültem és 80%-os ötös lett :D Év közben sem igazán tanultam, viszont valamilyen szinten érdekelt pár témát leszámítva, így órán sok mindent megjegyeztem.
2015. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A középszintű töriérettségi nagyrészt szövegértés. Szinte minden feladathoz adnak valamilyen forrást és a válaszokat jórészt azokból kell kiszedegetni.
2015. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel az én volt iskolámban a humán tárgyak voltak erősek, így elég keményen kellett tanulnom a törit(mondjuk szerettem is,az egyetlen olyan tárgy volt,amit tényleg szerettem,főleg mert jól tanították).Az érettségire már csak elég volt átolvasni a témaköröket,és simán ment(atlaszt sem kellett használjam) 5-ösre.A szóbeli sem volt nehezebb :D
2015. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes lesz, hogy holnap milyen kérdések

lesznek - Szerintetek lesz benne római kor?

2015. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Római kor nem hiszem, de statisztika meg egyéb ilyen finomságok annál inkább. :) Nyugi, holnap még csak a matek jön.
2015. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

aa,köszönöm a válaszokat,és grat nektek :)

én nagyon bevagyok szrva tőle..:D

2015. máj. 4. 22:42
 10/15 anonim válasza:
51%
Én a gimi alatt végig rendesen felkészültem a dogákra, így az írásbelire semmit se tanultam. Szóbelire persze megtanultam a tételeket, mert azt úgy muszáj volt... Végül 90%-kal ötös lett. Szóval semmi para, ha nem készülsz rá ÉS eddig rendesen tanultad. Meg az atlaszt ügyesen használd, mert az sokat segít!
2015. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!