Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot választjam:...

Melyik gimnáziumot választjam:a Dunakeszi Radnóti Miklós gomnáziumaot, vagy a váci Boyait?

Figyelt kérdés
Milyen tagozatok vannak? A Boyaiban vagy 0. nyelvi előkészítős évfolyam? A Boyai alatt a gimnázium részt értem nem a szakgimnáziumot! A vàlaszokat előre is köszönöm!
2017. febr. 6. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne választj gimnáziumot! Se a Radnótyt, se a Bojait.
2017. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. febr. 7. 07:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mondja, mert elírtad az iskolák nevét. Ne hallgass a troll hozzászólókra, csak beszólogatnak. (Bólyainak írják, a Radnótit jól írtad)
2017. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dunakeszi Radnóti tagozatok: nyolcosztályos gimnázium, emelt angol nyelvi előkészítővel, emelt német nyelvi előkészítővel

Vácon meg sajnos nem találtam Bólyai Gimnáziumot. Vagy a váci Boronkayra gondoltál, vagy a Váci úti Bólyai Gimnáziumot.


Egyébként szerintem a Radnóti erősebb, mert a Bólyairól még nem igazán hallottam, a Radnóti meg a TOP 50 iskolában is benne van

2017. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A Bolyaira gondoltam, csak régebbi kérdésekben váci iskolának írták, én pedig nem néztem utána, ezért írtam vácinak. De ha már van Vácon is akkor a váci Boronkayról tud valaki nekem valami információt küldeni?(A gimnáziumba jelentkeznék)
2017. febr. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!