Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újpesti Könyves Kálmán gimnázi...

Újpesti Könyves Kálmán gimnázium, vagy Teleki Blanka gimnázium - melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam?


Melyikben jobb az oktatás, a közösség, az épület, stb.


A tagozatokról mindent tudok, hogy melyikben milyen van, erről kérem, ne írjatok.



2017. febr. 8. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

En tudok neked irni a Telekirol, de a masik sulirol nem (bar hallottam hogy nem olyan jo suli, de aki ezt mondta nekem nem indokolta, hogy miért)..szoval Teleki.

Közel 4 éve ide járok, de csak jovore vegzek mert 5 evfolyamos vagyok. Először is az épület csak egy dolog. Lehet egy rohadt szar suli miközben kívülről csodának, nagyon ujnak tunik. A Telekinek a homlokfalai nagyon nem maiak es sajnos kívülről mar boven raferne egy felujitas, de sajnos se az iskolanak se a Kliknek nincs ra pénze, ami kesz vicc hiszen egy muemlekrol van szo es ezzel egyáltalán nem törődik az állam. Az oktatás naaaagyon nagyon jó es en nagyon szeretem a tanaraimat. Van egy-ketto, akik nem tartoznak a kedvenceim koze de alapjaraton inkabb tobb a jo, mint a rossz. Jol is tanitanak es többségük törődik a diakjaival. A kozossegrol mar csak jobbat tudok mondani, en nagyon szeretem az osztalyom, es szinte minden evfolyamon, osztalyban ezt tapasztalom. Tenyleg rendkívül összefogó, kedves es együttműködő diakok járnak az osztályokba..de amugy tényleg. En nagyon szeretem, hogy ilyen a suli hangulata, ez amikor a Telekibe mentem is nagyon tetszett. Ha barmi kerdesed van irj nyugodtan uzit!:)

2017. febr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sens0r ***** válasza:
Egyértelműen Teleki.
2017. febr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!