Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodási és mendzent...

Gazdálkodási és mendzent valamint kereskedelem és marketing szakon mennyire nehéz a matek?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és ez a két szak tetszik. Viszont világ életemben úgy voltam a matekkal, hogy az majd nekem nem kell, szóval nem tanultam. Így 9-ben 4es voltam(jó tanár de 0 tanulás) viszont onnantól kezdve 2-3. Néha nagyon sokáig tart megértenem viszont ha rágyakorlok egy anyagra akkor 4-5simán megvan. Félek viszont a szakoktól. Ha tényleg túl hülye vagyok hozzá, nem ámítom magam, keresek mást hiszen felesleges olyanba belevágnom amihez nincsenek meg a potenciáim. Előre is köszönöm a segítséget.

2017. febr. 8. 21:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!