Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem angol nyelvű...

ADRIAN07HUN kérdése:

Óbudai Egyetem angol nyelvű mérnökinformatikus szakjáról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikus szakon szeretnék továbbtanulni. Első helyre az Óbudai Egyetem mérnökinformatikus szakját szeretném megjelölni, vagy az magyar vagy az angol nyelvűt.. ezt nem tudom eldönteni. Angolból felsőfokú nyelvvizsgám van, szóval jól megy az angol nyelv gyakorlása. Igazából inkább Magyarországon szeretnék egyetem után munkát vállalni, és nem tudom hogy ezzel együtt megérné e az angol képzést választani.

2017. febr. 9. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen. Én is Óbudaira járok és két karon is tanultam ott. A Niken (ez a mérnökinfos kar) is elég sok órám volt. Az egyetemen messze a legjobb kar minden szempontból, mint felszereltség mint oktatók részéről. Habér én nem vagyok mérnökinfós sok ismerősöm járt oda. Mindenképpen ajánlom. A legnagyobb kezdőfizetés és elhelyezkedési rátát kínálja. Mai fejjel biztosan azt választanám.

Az angol jobban megéri választani, alapvetően az infos tárgyak között nem lesz különbség mivel azok alapból mind angol orientáltak. Sőt, előnyösebb sokkal.

De ha magyarul mennél akkor is minumum van két angol nyelvű tárgy kritériumként.

Alapvetően viszont a szak nehéz minden nyelven viszont nálunk az angol tárgyaknál egy hangyányit elnézőbbek.

Összességben mindenképpen ajánlom és ha valóban jól megy az angol azt válaszd.

Ha esetleg van valami kérdésed. tedd fel nyugodtan.

2017. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!