Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen papírokkal tudom...

Milyen papírokkal tudom igazolni, hogy hátrányos helyzetű vagyok?

Figyelt kérdés

Felvételihez kellene. Illetve olyan papírt kitől tudok kérni?

Nyugdíjfolyósító amit küldött az árvaellátásról, azt is elfogják? vagy más kell?


2017. febr. 13. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Jegyzotol kell kerni
2017. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Hátrányos helyzetűnek számítanak azok a jelentkezők, akik rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosultak, szüleik vagy gyámuk alacsony iskolai végzettségű, alacsony foglalkoztatottságú, vagy akinek a lakókörnyezete „elégtelen”, például akik szegregátumnak nyilvánított helyen, félkomfortos, komfort nélküli vagy szükséglakásban élnek."
2017. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi. bár inkább hagytam a fenébe. Jegyzőhöz nem volt kedvem emiatt bemenni.

Nem ezen fog múlni a felvételi...:)

2017. febr. 21. 02:42
 4/5 anonim válasza:
Hát 40 pont pluszt jelent szóval lehet, hogy ezen múlt :D
2017. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan szakra jelentkeztem, ahol az elmúlt években 280 pont volt a minimum. Ha ezt nem érem el, akkor amúgy sem számít bele a +40, szóval annyira nem bánom.
2017. ápr. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!