Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE (régi BGF) kereskedelem...

BGE (régi BGF) kereskedelem és marketing szakot németül érdemes felvenni? Vagy inkább menjek magyar nyelvű képzésre (ugyanerre)? (gyenge C1-es nyelvtudással)

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy az hogy minden tárgy németül van mekkora előnyt jelent (itthon vagy inkább külföldi állásoknál előnyös-e). Elhelyezkedés könnyebb vagy nehezebb a némettel? Illetve, ha valaki, aki már ott tanul(t) ezen a szakon és pont erre jár (ez kábé csoda értékű lenne, de hátha :D ) attól kérdezném, hogy mennyire durva a német (tanulható gyenge C1-es tudással?

Elsősorban ott tanuló vagy végzett emberek véleményére lennék kíváncsi, és nagyon szépen köszönöm a válaszokat, így előjáróban is!! :)



2017. febr. 13. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én magyar képzésen vagyok, de volt egy tárgyam, ahol németesekkel voltam együtt. Azt hiszem ha nem államira mész fizetni kell pluszba nyelvi hozzájárulást. Azt tanácsolom, ha van lehetőséged menj inkább valami komolyabb szakra.
2017. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!