Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt levelezős felsőoktatás...

Van itt levelezős felsőoktatási hallgató? Hány éves korig nem "ciki" elkezdeni?

Figyelt kérdés
Jártam levelező képzésre és voltak 50 körüli fazonok igaz nem sok (talán 1-2) de nem fejeztem be, most 45 leszek és egy kicsit "ciki" jelentkezni...
2017. febr. 15. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tanulni sohasem ciki. Az viszont lehet ciki, ha tudnod kellene valamit, és nem tudod.
2017. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A levelezőn általában idősebbek vannak, nincs ebben semmi ciki.
2017. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül benned ez a kérdés, akkor még biztosan nem vagy "abban" a korban:))
2017. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Igazából 45 évesen elég ciki ilyesmit megkérdezni.

Nyugodtan vágj bele, 45 évesen azért még ne temesd el magad...

2017. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! remélem nem fognak "tatának" szóllítani :)
2017. febr. 15. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
45 vagyok,családdal, munkával. Most jelentkeztem levelezőre. Ez lesz a 3. diplomám levelezőn. Mindkettő szakomnál voltak frissen érettségizett, 18-19 éves emberkék, akik anyucinál laktak, és nem dolgoztak....Na, az ciki volt...
2017. febr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os: már miért lenne ciki, ha valaki 18 évesen "még" otthon lakik és nem dolgozik a tanulás mellett.

1) Legalább kijön a szüleivel:)

2) Nem állnak olyan rosszul anyagilag, hogy szükség legyen az ő (képzettség nélkül eléggé soványka) bevételére. (Bár szerintem is jót tesz a tanulmányok melletti munka, már csak azért is, mert rengeteget tanul belőle az ember, de az első évben azért jó feltérképezni, hogy ki hogy boldogul az új közegben.)

2017. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es: Levelezőről beszélünk, nem nappaliról. Az egyik csoptársam a túlzott magabiztossága miatt lukadt ki nálunk, mivel egyetlen egy helyet jelölt be..Nem jött be neki. Így pótfelvételivel került be költségesre, "mindegyazcsaklegyenvalami" alapon.

Talán a koromból fakad, de úgy gondolom, hogy ha valaki levelezőn tanul, mellette csináljon valamit.Pl dolgozzon.

2017. febr. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!