Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-Gazdaság és menedzsment...

BGE-Gazdaság és menedzsment FOSZK időpazarlás csak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Végzős gimnazista vagyok, és nagy kérdés bennem ez a szak. Sajnos hiába vagyok jó tanuló, úgy 420-30pontra számítok csak, így nem kerülnék be egy corvinus, bme, vagy bge GM alapképzésére államira. Ezért gondoltam hogy jelölölöm a FOSZK-os képzést a BGE-GKZ Zalaegerszegi karán. A nyíltnapon sokminden (persze csak jót) hallottam erről, de bennem van az az érzés, hogy úgymondd egy ilyen képzéssel "elpazarolnám" azt, amire képes lennék, mert sajnos ahogy neten utána olvastam, sokan írják azt hogy nem éri meg tanulni. Másik jelöltem az NKE-n a közigazgatás szervező. Akinek bármi infója/tapasztalata van erről a szakról, írjon kérlek mert tanácstalan vagyok!

Néhány fontos kérdésem emellett még, hogy a 2 év FOSZK után mennyire nehéz átkerülni/biztos átkerülüni-e az alapképzésre (illetve az államin folytatódik-e tovább)?

És hogy a 2 év Zalaegerszegi képzés után Pesten lehet-e folytatni az alapot? A 2éves szakmával lehet-e valamit kezdeni? Duális képzése van? Mennyire éri meg ezt az alapszakot tanulni egyántalán?

Köszönöm a segítségeteket.



2017. febr. 18. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik FOSZK az. Időhúzás.
2017. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azóta idejársz ebbe a retekbe????

Nem időhúzás a FOSZK, mert kapsz érte 40 pontot, amivel összejöhet az állami, utána csak 2 év lenne az alapképzés, a 3,5 helyett.

De a suli egy retek, szar, én psz-re járok alapképzésre, tavaly kezdtem.

2018. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!