Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi humán szóbeli?...

Berzsenyi humán szóbeli? Történelemből és magyarból milyen tételek vannak? Miért van az hogy nyelvi osztályba jelentkeztem és humán szóbelire hívnak be?

Figyelt kérdés
Sürgősen kellene a válasz mert,szerdán megyek szóbelizni. :) A honlapon láttam a követelményeket de azért segítene ha valaki aki már volt ott leírná hogy milyen. És egy tételről mennyit beszéljek? Félek hogy belekérdeznek és nem tudok majd válaszolni.Köszönöm előre a válaszokat. :)

2017. febr. 20. 12:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

FELVETTEK!!!:D Úristen nem tudjátok mennyire de mennyire örülök :)Annyit izgultam miatta. Tegnap érkezett a levél,és lesz 2 találkozó majd,meg küldtek hozzá egy kis történetet. Nektek is volt ilyen? Annyira jó már most imádom ezt az iskolát.

Ti akik oda jártok szeretitek?

2017. ápr. 27. 16:30
 22/25 A kérdező kommentje:
Ó és egyébként onnan tudtam hogy amit utána jelöltem iskolát onnan elutasítottak,de az osztálytársamat meg felvették de ő hátrébb volt az ideiglenesen...szóval innen sejtettem de még nem volt biztos és nem akartam mondani. És a gólyatábor milyen? :)
2017. ápr. 27. 16:32
 23/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :) Ohh igen, a gólyatáborok mindig nagyon jók. És duplán igen, a Berzsenyibe jártam, és szerettem. :)
2017. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök :) És milyen szakra jártál?
2017. ápr. 27. 16:55
 25/25 anonim válasza:
Tudom, hogy azóta eltelt egy csomó idő, de mennyi lett a központid csak azért mert én még most felveteliztem és nagyon izgulok... Jol jonne à tapasztalat. Ha vagy olyan kedves akkor priviben meselsz?
2020. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!