Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket hány ponttal hívtak...

Titeket hány ponttal hívtak be szóbelizni a Madách Imre Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Most rakták ki a névsort és érdekelne ti hány pontot írtatok,mennyivel hívtak be a szóbelire?

2017. febr. 21. 19:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg helyen leírták már és tényleg úgy zajlott nálam. Keress rá Madách néven.

Ez egy régóta használatos bevált sema lehet. De pont úgy zajlott, ahogy korábban leírtak.

2017. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Behívtak egy terembe és húzattak velem kettő lapot. Az egyiken egy rövid (nagyon egyszerű, max alapfokú) szöveg volt angolul, alatta pedig egy mondatkiegészítős feladat. Felesleges lenne leírni a konkrét mondatokat, mert kb minden 10. ember kapja ugyanazt a lapot. De egy példa:

Last night when... Ezt kellett befejezni. A második papíron 2, elég random kép volt. Nézegetni kellett őket, és kitalálni, hogy mit fogsz majd róla önállóan beszélni. Elég sok idő van felkészülni, talán 15 percből olyan 5-öt dolgoztam végig... Max. Aztán bejött egy tanár a terembe, és átvezetett egy másik szobába. Leültem, 2 szóbeliztető ült velem szemben. Egyik a magyarból, a másik pedig angolból vizsgáztatott. A magyarral kezdtünk. Kérdezték, hogy mit csinálok szabadidőmben, és hasonlók. Aztán beszélnem kellett a választott képről. Ezután megint kérdeztek álltalános dolgokat. Ezt követően jött az angol rész. Elötte még gyorsan odaadtam a bizonyítványom, okleveleimet és a salátáimat... Khmm, akarom mondani a füzeteimet. Fel kellett olvasnom azt az egyszerű szöveget (nem kérdeznek vissza semmit, ez a feladatlapra is rá van írva), majd kiválasztani egy lent befejezett mondatomat, és kifejteni/beszélni róla. Aztán kérdeztek még pár dolgot angolul, majd vége lett a szóbelinek... Nem is tudom... Nagyon kedvesek voltak a tanárok, meg minden, de én is úgy hallottam, hogy meglepően kevés pontot adnak... :C Azért remélem kapok minimum 70-et a 80-ból... :)

2017. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nektek mondtak olyanokat, hogy majd jovore talalkozunk? Nekem csak 222 pontom van, de sok ilyen célzást kaptam. Nem tudom ez mit jelenthet...
2017. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam... :/

De volt itt egy gyerek, talán még tavaly felvételizett, neki is mondták, hogy remélik, hogy még találkoznak, aztán kapott 66 pontot a szóbelire... Nem is vették föl asszem. De ki tudja :)

2017. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondták ilyet...Szerintem bizottság valogattja ki mit mond.
2017. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
100%
Nekem is 226 pontom van,én jónak éreztem a szóbelit, nekem is pont úgy zajlott ahogy azt már előttem leírták, de ki tudja, mennyi pontot adnak...
2017. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk :D
2017. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
78%

Én csak azt nem értem, hogy miért nem mondják meg a helyszínen, hány pontot kaptunk???

Most két hétig izgulhatunk...De miért is?

2017. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Izgultok már?

Én már alig bírom.

2017. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Izgulok :C
2017. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!