Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnázium...

Kölcsey Ferenc Gimnázium angol szóbelin mik az elvárások?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Jelentkeztem a Kölcsey angol tagozatra és be is hívtak. Az érdekelne hogy milyen szigorú vagy erős a szhívtak.Miből kellene készülnöm? Mennyi ideig fog tartani kb.? Tudom hogy ki vannak irva a weboldalra a témák csak azért kérdezem hogy elég e ha pl.a zene témába elmondom hogy jo kikapcsolódásra,szórakozásra és feldobja a hangulatot,melyik a kedvenc bandám,milyen tipusu zenék vannak és mostanában mi a felkapott?



2017. febr. 25. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Itt írtam le pont ma a szóbelis tapasztalatot. Szóval egyáltalán nem szigorú, nem szívatnak a tanárok, az összes bizottságban eléggé jófejek, ha nem megy, rásegítenek a megoldásra, nagyon laza a szóbeli :)) Kb. 20 percig tart, max. fél óra, nem sok. Képet kell húzni, aminek a témájáról beszélgettek a tanárokkal, majd kis témákat is kell húzni, amikből szintén kis beszélgetés lesz a tanárokkal. Meg úgy általánosan is beszélgetés angolul a szabadidődről, hogy miért akarsz a suliba menni stb. Szóval ha tudsz angolul kommunikálni, és nem sülsz bele, akkor szerintem nem kell különösebben rákészülni :))

És szerintem zene témában ennyi pont elég, amit leírtál. Majd a tanárok beszélgetni fognak, és akkor kialakul a beszélgetés, meg majd kérdezgetnek, ilyesmik :D

SZóval sok sikert :))

2017. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyíregyházi gimibe jelentkeztél szóbelire?
2017. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!