Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak mi nem készülünk semmit...

Csak mi nem készülünk semmit az érettségire?

Figyelt kérdés

Idén fogunk érettségizni, de szinte semmit sem gyakoroltunk még, pedig már március van.

Magyarból nagyon nyomja a tanár a szóbeli tételeket, írásbelire meg még semmit sem csináltunk, töriből még szóbelit sem, matekból meg ismétlünk már.

Nálatok is ez van, vagy ti hogy álltok?



2017. márc. 4. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nézd meg a korábbi feladatsorokat, megoldással együtt fent vannak az oktatas.hu-n. A szóbeli tételeket én is egyedül dolgoztam ki anno, arra van még rengeteg időd.
2017. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 meszike91 ***** válasza:
91%
Állj neki magadtól! Ha az iskolára vársz, akkor szopás lesz.
2017. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno órán csak magyarból és matekból készültünk valamennyit - de nem volt gond:) Az emeltekre készültem csak külön, a többit csak átfutottam.
2017. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos nálunk is ez van. Magyarból van 3 kész szóbeli tételünk, töriből még csak a témaköröket sem képes megadni biztosra a tanárunk. Matekból én faktos vagyok és ott már ismétlünk, de elég lassú tempóban, így kétlem hogy befejeznénk az érettségiig.

A suli nem sokat segít, így én külön előkészítőre járok. (Corvinusra SGre)

2017. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly valamennyire gyakoroltunk rá, de nem mindig ez volt a fókuszban még második félévben sem. Úgyse tud átlökdösni az iskola, a legjobb, ha te magad állsz neki készülni.
2017. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos legtöbb esetben abszolút csak magadra számíthatsz e téren. Nálunk a törit nagyon nyomják (fakton, meg alapórán is) de a többiből alig készülünk. Engem is borzasztóan zavar, hogy nem képesek egy átfogó tájékoztatót adni, részletesen elmondani, hogy mégis mire számítsunk.
2017. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szomorúan tapasztalom a kommentek alapján, hogy mindenhol ilyen gyatra a helyzet. Szerintem ultragáz, hogy aki szeretne valamit kezdeni az életével, aki tovább szeretne tanulni, az csak magára számíthat annak ellenére, hogy általában több, mint 7 órákat bent van az iskolában (jobb esetben csak annyit). Rendesen felháborít, de ezek után legalább annyiban vagyok nyugodtabb, hogy máshol sem jobb a helyzet (sajnos).

Az ember tényleg csak magára számíthat....

2017. márc. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!