Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kőbányai Szent László vagy...

A Kőbányai Szent László vagy az Újbudai József Attila Gimnázium a jobb? Tudom, hogy a László erősebb, de egyéb szempontok (közösség, szakkörök, iskolai élet stb. ) is érdekelnének. Elsősorban odajáró diákok véleményét várnám. Köszönöm, ha írtok.

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Laszlo, ha elolvasgatod a regebbi kerdeseket/valaszokat itt gyakorin, akkor a Laszlorol kb, csak pozitiv dolgokat irnak minden szempontbol.
2017. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nagyon ajánlom a Lászlót, 4 évig jártam oda, sajnos már végeztem, de nagyon imádtam! A közösség nagyon jó volt, legjobb barátságaim ott kötődtek és még mindig tartanak, szakkörök is vannak, bár azokról nem tudok sokat mondani, mert nem jártam egyikre se, de van énekkar, meg japán szakkör, stb. Tanárok jófejek, közvetlenek, legtöbb óra családias hangulatban telik. Nyilván vannak szigorúbbak is, de olyanokkal mindenhol találkozik az ember. A tanulmányi követelmények jól teljesíthetőek, ha az ember szorgalmas, ha nem az, akkor is lehet élvezni, de úgy lesz túl esélyes a továbbtanulás. Remélem tudtam segíteni :)
2017. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a nem kimaradt az utolsó előtti mondatból
2017. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! A kérdésem az lenne hogy milyen a Kőbányi Szent Lászlóba felvételizni nehéz vagy könnyű aki rajz szakra megy annak miből kell készülni-e? Meg még annyi hogy tartani kell attól hogy nem vesznek fel ide? Válaszotokat köszönöm!😊🙂
2017. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A rajzosoknak van külön felvételi, ahol felmérik a rajztudásukat. Ezen kívül ha nem lett nagyon rossz a központid és tényleg jól rajzolsz, akkor simán van esélyed.
2017. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!