Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam? Dilemmában...

Melyiket válasszam? Dilemmában vagyok. Van két iskola: Kosztolányi Dezső Gimnázium és a Raoul Wallenberg Szakgimnazium. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Szoval ma voltam a Kosztolanyiba szóbelin,jól sikerült, az iskola maga nem tűnik rossznak, az egyetlen 4 évfolyamos tagozatát jeloltem, a Raoul Wallenbergben pedig a pedagogiat. Marc.16-17 lehet változtatni sorrendet. Most a Raoul van hamarabb, es a Kosztolányi hátrébb. De vannak kételyeim..Nem tudom, hogy hogy legyen. Ti melyiket választanatok? Miért?

Válaszokat előre is köszi!:)



2017. márc. 7. 17:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hamarabb helyett előrébb*
2017. márc. 7. 17:13
 2/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt megkérdezhetem, hogy a Wallenberg-ben volt szóbeli (vagy oda nem kellett)?
2017. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha volt, miket kérdeztek?
2017. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia... ezt olvasd el... a másikrol semmit sem hallottam😕

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2017. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Raoulban nem volt szóbeli, csak azoknak kellett bemenni vizsgálatra, akik az egészségügyi tagozatot jelöltek. Utolsó olvastam pár napja amit kuldtelel, en is írtam pozitív visszajelzesel, es a 3.kerbol jövök, ami nem puccos.

Válaszokat várom meg!☺

2017. márc. 8. 14:27
 6/16 A kérdező kommentje:
Visszajelzessel*
2017. márc. 8. 14:27
 7/16 A kérdező kommentje:

Kuldtel*

Nem tudok írni.XDD

2017. márc. 8. 14:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Hány pontod van a Kosztolányiban?


Még nincs a honlapon, de gondolom, kiszámoltad.


A szóbelit egyáltalán nem pontozzák! Akár kedvesek voltak, akár nem, a pontjaid számán nem tudtak változtatni.

2017. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tudom, csak a jegyeket nezik.

Nem számoltam meg, de jo tanuló vagyok, szóval, igy a pontszamaim se rosszak.

2017. márc. 9. 14:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt találtam egy másik kérdésnél, bemásolom:



Egy ismerősöm édesanyja felhívta a Kosztolányi gimit, kérdezte, hogy hol láthatja, hány pontja van a gyereknek.

A titkárságra kapcsolták, ott egy nő közölte, hogy "a lista a honlapon van".

Rendben, mondta az anyuka, a rangsor megvan, de a gyerek, sorszáma alapján nagyon lent van, pedig kiváló tanuló.

Hány pontja van?


A nő azt válaszolta, hogy a pontszámokról nem tájékoztatják a diákokat (semmilyen esetben, még személyesen sem!), a honlapon található tájékoztató alapján mindenki számolja ki magának, hogy mennyi pontja van... (?!!)


És, még valami: kérdésre azt válaszolta, hogy az "ismerkedő beszélgetést" nem pontozták!


Az anyuka közölte, hogy otthon már kiszámolták, hogy a gyereknek hány pontja van, de szeretnék ellenőrizni, hogy a gimnáziumban helyesen számolták-e a pontokat!

Kérdezte, hogy mikor és hol tudják ezt megtenni.


A nő egy ideig hallgatott, majd halkan válaszolt, hogy: "Erre nincs lehetőség!"

2017. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!