Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ideiglenes rangsorban 110....

Gebicske kérdése:

Az ideiglenes rangsorban 110. vagyok a budapesti Ady Endre Gimnázium nyelvi előkészítő osztályában. Szerintetek van esélyem? Előző években hányadik helyről lehetett bekerülni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
Az Ady egy szaaar! Tok jol ment az angol szobelim es csak szaros 20 pontot adtak. Gondolom azert mert 3-as a matekom, de minden mas 4-es 5-os. Csak a jegyek meg a fuzetek(ami nekem egyebkent szepen van vezetve) erdekli oket nem a diak! Jatsza az elit gimnaziumot, kozben az elso 50-ben sincs benne es egy szakkozep szintu kompetencia mereseket irnak a diakjai. Az epuletevel modernnek akar latszani, de igazabol ubdorito fos zold az egesz iskola, es meg kicsi is. Raadasul igen fura gyerekek is jarnak oda. Hallottam sokan menekultek mar onnan. Nem csodalom.
2017. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

Én biosz-ból szóbeliztem, mindent tudtam, a maximum pontszámot kaptam. Nagyon kedvesek voltak!


A szünetekben jól körülnéztem, átlagos, normális, szerintem jó gyerekeket láttam.


És, ami a legjobban tetszett: nincsenek cigányok.

2017. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 11.es válaszoló

Én ide járok az Adyba.

És pontosan tudom, hogy a szóbelin az értékelés igazságos, lehet h te olyan baromi okosnak érzed magad, de valószínűleg nem volt elegendő a tudasod, a maximalás pontszám eléréséhez.

Kedves Kérdező

Szerintem van esélyed bekerülni :). Ne izgulj :)

2017. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az Ady egy korrekt közepes gimnázium. Épp jó annak akit nem vesznek fel erős gimnáziumba de azért normális suliba szeretne járni. Az épületét én nagyon szerettem és voltak/ vannak kiemelkedő pedagógusok ott meg persze gyengébbek is.
2017. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!