Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazolatlan óráim lesznek,...

Igazolatlan óráim lesznek, mit csináljak? Kirúgnak?

Figyelt kérdés
Nem rendelt az orvos a héten csak hétfőn de nem mentem mert akkor még elég rosszul voltam, kedden szerdán meg nem volt. Nem tudtam hogy nem lesz és azt hittem a hétfőn leigazolja, de azt mondta nem igazolhatja le. Amúgy is volt egy nap ami igazolatlan meg így 3 az nagyon sok. Ki fognak rúgni? Nagyon félek mi legyen?
2017. márc. 9. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2017. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De így összesen 29. Mit csináljak nagyon félek.. Gimnáziumba járok. Nem tudom mit kezdek magammal ha kirúgnak.
2017. márc. 9. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Értelmes ember módjára megbeszéled az osztályfőnökkel, hogy nem volt orvos, amikor meg volt, akkor utólag nem volt hajlandó leigazolni (bár szerintem ilyen nincs), egyébként meg a halálodon voltál, amit a szüleid is tudnak igazolni, úgyhogy legyen kedves igazolja neked azt a pár nap hiányzást.


Bár, ha lógós vagy, nem valószínű, hogy fogja...

2017. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

29nél már biztos értesítik a szülőket, illetve megvonhatják a családit is ilyen esetben..

emellett lehet fegyelmi, aminek a következménye lehet elbocsátás, vagy megrovás.

2017. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a háziorvos adhat igazolást? A másik orvos lehet adna visszamenőleg is. Megpróbálom. De mi lesz ha kirúgnak? Nagyon félek nem gondoltam hogy megteszi ezt az orvos. Már itt járkálok fel-alá sírva hogy mi legyen. Én nem élem túl ha kirúgnak.
2017. márc. 9. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
másik orvos nem ad igazolást.. így jártál, legközelebb előre kell gondolkodni, nem utána sírni hogy "nem gondoltam volna".
2017. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szülőket értesítik meg jelzik a kormányhivatalnál és a jegyzőnél a dolgot, ha eléred a 30 igazolatlant. Akkor kimennek esetleg családlátogatóba meg a családi pótlék megvonása esélyes, de más nem lesz. Nem rúgnak ki de még fegyelmi sincs ilyen miatt. A szüleidet érintheti rosszul ha kimennek kérdeződködni meg megvonják a támogatást, de neked más következménye itt még nincs, felesleges ezen parázbod hogy kirúgnak.

Amúgy meg ofő is igazolhat pár napot mond el neki mi a szitu hátha tud segíteni, esetleg a szüleid tudnak még bemenni és elnondani hogy tényleg beteg voltál nem csak lógtál.

2017. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!