Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi átlagot tekintve...

Az egyetemi átlagot tekintve melyik a "jobb": ha elmegyek a vizsgára és legalább egyszer megbukok vagy ha el sem megyek?

Figyelt kérdés
Van egy tárgy amiből van aláírásom és elsőnek vettem fel az utolsónak meghirdetett vizsgát (tehát már nem lesz több), de 100%, hogy az egyes lesz. Ezért arra gondoltam, hogy lehet el sem megyek, viszont nem tudom ez mennyivel jobb/rosszabb, ha simán kapnék egy karót. A kérdésem az lenne, hogy az átlagot a bukott vizsga azaz az 1-es érdemjegy mennyivel másként befolyásolja, mintha egy vizsgát sem vettem volna fel és aláírással a kezemben nem teljesítettem volna a tárgyat? Utóbbi esetben egyáltalán mi alapján történik az átlagszámítás?

2017. jan. 22. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak teljesített tantárgyakat számolnak bele a GPA Index-be abszolutórium után, szóval teljesen mindegy.
2017. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!