Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyh-i Kölcsey gimiben osztályo...

Nyh-i Kölcsey gimiben osztályonként hány főt vesznek fel?

Figyelt kérdés
Mint a kérdésből is kiderül, arra vagyok kíváncsi, hogy hány főt vesznek fel. Gondolom nem csak én számolgatok h felvesznek-e, hanyadik vagyok stb.. És eléggé fontos lenne tudni, h mégis hány főt vesznek fel? Tudom, hogy ebben a tanévben pl. egy kezdő német osztály indult a haladó németet pedig összevonták egy másik tagozattal, de azelőtt pedig egy osztályban volt a haladó és a kezdő német is.

2017. márc. 10. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
egy osztályba minimum 36 főt tuti
2017. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de arra lennék kiváncsi hogy hogy lesznek az osztályok..

1. haladó angol

2.francia,olasz,spanyol

3. kezdő német

4. töri,haladó német, infó ??

2017. márc. 10. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
A honlapon rajta van. Én is oda jelentkeztem a francia-magyar kettanra.Abból két osztályt indítanak,azt tudom.
2017. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Nyíregyháziban?? o.O
2017. márc. 11. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,neeem!!! A Budapestiben!!
2017. márc. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is ide járok és most 10-es haladó németen vagyok. 38-an kezdtük.
2017. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Véletlenül nem tudod, hogy idén lesz-e csak kezdő német osztály?
2017. márc. 12. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megint egy teljes D-s kezdő német osztály lesz, mert a haladó német tavaly a C-be, az infó és töri mellé került be 10-es létszámmal.


(Érdekes, hogy a tájékoztató egy átlag osztálynak 35 főt mond, mikor általában 36-38 szokott lenni. Na mindegy.)

2017. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!