Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmarty Mihály Gimnázium?

Vörösmarty Mihály Gimnázium?

Figyelt kérdés

Minden ami vele kapcsolatos: élmények, tanárok, közösség, programok. Véleményeket szeretnék, miért jó az iskola?

Hányas átlaggal vesznek fel? Szakkörökre lennék kíváncsi, ha egyáltalán vannak.:D



2017. márc. 11. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szia :) melyik VMGre gondolsz? kettő van Budapesten(8. és 18. kerületben)
2017. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8. kerületire lennék kíváncsi.:)
2017. márc. 19. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Én VMGs vagyok és nagyon nagyon szeretem. Nem tudom melyik tagozat érdekel(media dràma termtud vagy sport), de olyan 4,3 kb nem àrt ha van az átlagod. A legtöbb tanár iszonyat jófej és emberileg is lehet számítani rá. Magyon sok plusz program van: sportéjszaka, humánéjszaka, különböző tantárgyak speciáliy táborai,suliközösségi tábor és a gólyatábor,ami hiehetlenül zseniális, de tényleg. Hát ilyen szakkörök közül színjátszó van nem drámásoknak mást nem tudok. Nagyon szeretem benne hogy jó a legkör és mindenki kömmyen tud barátkozni más osztályba/évdolyamba járokkal is.

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan :)

2017. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy hányas átlaggal vesznek fel nem lehet megmondani, mert a legtöbb a központin múlik. Lehet valaki kitűnő, ha a központit rontja kűzdeni fog a bekerülésért és fordítva, nagyon jó központi korrigálhat egy kicsit rosszabb átlagot.
2017. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp médiás szeretnék lenni, bár a drámán is gondolkodom.:) A programok frenetikusnak hangzanak szóval még inkább érdekel a suli. :D
2017. márc. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!