Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimiben kik számítanak népszer...

Gimiben kik számítanak népszerűbbnek?

Figyelt kérdés

Akik jól tanulnak, szépek, lazák, nagyszájúak vagy, hogy működik ez középsuliban? Valami tipp, hogy befogadjanak? Amúgy nem vagyok kiközösítve az osztályban, vannak barátaim, de azért érzem, hogy az úgymond "menők" nem igazán bírnak (ők ilyen flegmák és lekezelőek, ha tanulsz stréber vagy stb.). Gimiben is ők lesznek a menők?

Amúgy nem vagyok egy antiszoc típus, de azért picit félek.

Egy 8.os lány (jövőre Berzsenyis)



2017. márc. 13. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy ki lesz "menő", az teljesen az adott közösségtől függ, bár elárulom neked, hogy a gimiben már nem annyira van ilyen hogy valaki menő és akkor neki mindenki nyalja a seggét. Legalábbis nálunk nem volt. Inkább voltak akik zárkózottabbak voltak, meg akik nyitottabbak voltak, de a zárkózottabbaknak is volt baráti társasága. Van olyan közösség ahol kiközösítik aki tanul, de van ahol senkit se érdekel milyen jegyeid vannak barátkozási szempontból. Szerintem nem kell aggódnod, ha eddig voltak barátaid ez után is lesznek. Négy év meg amúgy is hosszú idő, lehet hogy mire érettségizel teljesen más lesz a baráti köröd mint 9.ben.
2017. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj emiatt, te csak tanulj és a jövőd építsd, azért vagy ott. :) Nem kell az ilyen menő "társadalmi elvárásoknak" megfelelni. Kit érdekel, ha strébernek tartanak? :D

2004-ben kezdtem a középiskolát, aki az osztályomban menő és népszerű volt és úgy állt hozzá a dolgokhoz, hogy ciki a tanulás, azok ma kivétel nélkül szalagmunkások egy gyárban (jobb esetben), munkanélküliek, alkoholisták/drogosok. Ez már nem annyira menő. :D

2017. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg osztály / iskolafüggő az egész. Nekem szerencsém volt, az osztályunkban 1-2 ember kivételével mindenki nagyon jóban volt egymással, tulajdonképpen egy nagy baráti társaság voltunk és ez gimi után is megmaradt.
2017. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Berzsenyiben a jól tanuló, céltudatos, önmagukat felvállalni merő emberek számítanak népszerűnek. ;)
2017. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!