Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp. Fazekas, vagy Radnóti?

Bp. Fazekas, vagy Radnóti?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos! Nagy döntés előtt állok. Hatodikos vagyok, és a címben említett két iskola között hezitálok. (mindkét iskolába nagy valószínűséggel fölvettek) A Fazekasnál az általános tagozatra jelentkeztem. Kérlek titeket, ha van tapasztalatotok, akkor írjátok le, akár tanárokkal kapcsolatban is, illetve ha van információtok az osztályok jövendő tanári karáról, azt is! Érdeklődési köröm a történelem, informatika, idegen nyelv (németből és angolból a gimnázium alatt szeretnék középfokú nyelvvizsgát szerezni), magyar, de a többi tantárggyal sincsen bajom (kivéve a rajz :D). Tudom, távoli, de már egyetemekben is gondolkozom, inkább humán körben (várostervezés, társadalomtudomány). Melyik iskolát javasolnátok az első helyre? Előre is köszönöm a válaszotokat! :)

#felvételi #Radnóti #Bp. Fazekas
2017. márc. 15. 12:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Plusz információ: a matek is érdekel, abból is szeretnék színvonalas képzést kapni. :)
2017. márc. 15. 12:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából mind a kettő nagyon-nagyon jó suli, egyikkel se fogsz rosszul járni, úgyhogy csak annyi maradt, hogy hallgass a szívedre, és válaszd azt, ami jobban tetszett. És gratulálok a felvételidhez! :)
2017. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Spang Petra válasza:
100%

Ha komoly elképzelésed van, szeretsz, és akarsz tanulni, akkor a Fazekas. Igen, tisztában vagyok vele, hogy rengetegen mondják, hogy "versenyistálló", de vannak, akiknek ez kifejezetten tetszik. Ha maximalista vagy, akkor ott a helyed.

A Radnóti sem rossz iskola, több ismerősöm is oda jár, nagyon szeretik. Talán itt kevesebb a terhelés, de mégis elegendő. Ezzel jobban fogsz járni, ha kicsit több szadidőre lenne szükséged.

Ettől független én biztos a Fazekast választanám, éljen a maximalista személyiség.

Majd írd meg, hogy melyik suli lett végül:)

2017. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat! Végül, hosszas tanakodás után, a Radnótit választottam, már a levelet is megkaptam, ami igazolta, hogy felvételt nyertem. :)
2017. máj. 1. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :)
2017. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!